koeratoit mis muudaks maailma

Koeratoit | mis muudaks maailma?

Mõtle korraks – kas elame hetkel oma võimete piiril? Kas praegune olukord ja elu peegeldab meie soove ja eesmärke. Või suudaksime luua parema maailma? Kas suudame? Kas oleme valmis unistamise lõpetada ja ise tegudele asuma? Väikesed sammud aitavad eesmärgile lähemale, eksole? Kas piiratud vabadus või piiramatu vabadus? – Vabadus sõnana esineb neis mõlemas – sisu on erinev.

Koeratoit – kas parem toit muudab midagi?

Koeratoit, kassitoit või hoopis inimese toit – see ei ole niivõrd erinev ülaltoodud mõttest. Toit on toit aga sisu on erinev. Lihtsalt toit või orgaaniline toit. Piiratud toit või vaba toit? Mis meid toidab paremini? Mis annab meile rohkem jõudu ja energiat?

Inimene on juba leidnud laias valikus orgaanilisi, puhtaid ja jätkusuutlikke toitaineid. YARRAH lemmikloomatoit on parem versioon koeratoidust ja kassitoidust ning seda taskukohase hinnaga. Orgaaniline ehk mahe koostis tagab parema elu – taimede puhtus ja loomade vabadus. Puhas ja energiarikas toit. Energeetiliselt positiivne ja mõtestatud. Nii nagu tahame oma unistustes. Parem keskkonnale, koerale, kassile, inimesele ja toiduks kasutatavale loomale ning taimele. Parema koeratoidu serveerimine muudab loomade maailma – kanad ja loomad on vabad ning söövad orgaanilist toitu, taimed kasvavad puhtalt ja loomulikult. Kas see poleks hoopis parem variant kui see mida hetkel tarbime? Ka parimat saab veel täiendada – aga seda peame tegema me üheskoos. Et pingutused ei läheks tühja – märka head enda ümber!

koeratoit mis muudaks maailma

Uus aasta toob värsket energiat ning eesmärkide elluviimist. Leia oma võimalus parema elu loomiseks. Räägi oma eesmärkidest ja mõtetest! Meil on palju organisatsioone ja inimesi, kes töötavad parema, jätkusuutlikuma tuleviku nimel – kui me neid ei märka, siis pole neid olemas. Me ei tee häid asju sellepärast, et keegi käseb, me teeme seda siis kui hoolime päriselt.

Kui soovid panustada paremasse homsesse parema toiduga, siis lemmikloomale leiad selle www.loodusloom.ee lehelt. Kui soovid aidata hätta sattunud loomi, siis märka neid või toeta neid, kes märkavad – www.varjupaik.ee, www.nähtamatudloomad.ee! Oma mõtteid ja ettepanekuid jaga meiega info@loodusloom.ee ja loome koos parema maailma.

Kauneid pühi ja soovide täitumist uuel 2021. aastal!

Vallo ja Marju | CHUCK | SARAH | CASEY | LUNA | MUSTI | MIMI | VIIRASTUS | TETRIS

NERD Fashion OÜ

@loodusloom.ee

“Sest loodus vajab looma!”

Please follow and like us: