parem elu kanad julmusevaba keskkonnasõbralik

Keskkonnasõbralik ja julmusevaba lemmikloomatoit

Keskkonnasõbralik ja julmusevaba lemmikloomatoit

Loomkatsed ei piirdu ainult meigi, ravimite või vannivahuga. Mõnda lemmikloomatoitu testitakse laboriloomadel, mida oleks võimalik vältida. Allpool räägime säästvast, keskkonnasõbralikust ja julmusevabast lemmikloomatoidust. 

Mis on loomkatse?

Loomkatsed viitavad loomadega eksperimenteerimisele. Teatud tooted, nagu ravimid ja vaktsiinid, samuti toiduained ja kodutarbed testitakse loomadel, et teha kindlaks, kas need on inimtoiduks piisavalt ohutud. Enamikku neist loomadest (üle 90%) peetakse laboris, sageli kohutavates elutingimustes. Valdav enamus laboriloomi on rotid, hiired ja küülikud, kuid ka kanu, hobuseid, koeri ja kasse ning paljusid teisi loomi tabab tihti sama saatus. Loomkatsed on tundlik teema ning laboriloomade heaolu kaitsmiseks on kehtestatud spetsiaalsed eeskirjad.

ei laboriloomadele

Julmusevaba lemmikloomatoit

Mõnda lemmikloomatoitu testitakse enne tarbimiseks müümist laboriloomadel. Yarrah on teistsugune. Yarrah soovib, et kõigil loomadel oleks hea, mitte ainult Teie lemmikul. See on üks põhjus, miks Yarrah on oma lemmikloomatoidu liha osas väga valiv. Yarrah toodetel on kvaliteedimärk “Parem elu”, mille maksimaalne tulemus kolm tärni tähistab, et loomade heaolu jälgitakse väga rangelt. Lisaks on kõik tooted orgaanilised ja keskkonnasõbralikud. Vaadake Yarrah lemmikloomatoidu toote pakendil olevaid kvaliteedimärke. Sealt leiate ka julmusevaba lemmikloomatoidu logo.

parem elu kvaliteedimärk YARRAH

Kuidas Yarrah oma toitu testib?

Ennekõike uuritakse ja analüüsitakse hoolikalt Yarrah toidu koostisosi ja koostist veendumaks, et see oleks piisavalt hea. Kuid ka maitse on oluline! Mis puutub maitse testimisse, siis Yarrah teeb teiste hulgas koostööd Saksamaa instituudiga. Ligikaudu tuhat osalevat leibkonda söödavad lemmikloomi toiduportsjonitega tavapärasel ajal, normaalsetes kogustes ja usaldusväärses keskkonnas. Seda tüüpi testimine annab kõige usaldusväärsemad tulemused. Kõik uuritavad on eraomandis olevad lemmikloomad. Ükski kasvataja, farm ega varjupaik ei osale. Ettevõte saadab tulemuste fikseerimiseks neile peredele regulaarselt külla spetsialisti. See võimaldab optimaalset tootearendust ja teaduslikke katsetusi ilma loomadeta, keda peetakse kitsastes oludes, kus nad on sunnitud toitu sööma.

pane käpp orgaanilisele

Keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik

Yarrah on pühendunud jätkusuutlikkusele, mis on üks põhjus, miks tooteid arendadaes otsitakse alati võimalusi paremasse maailma panustamiseks. Lemmikloomaomanikuna saab igaüks teha sedasama! Loe lähemalt Yarrah toodetel olevate kvaliteedimärkide ja nende tähenduse kohta SIIT!

VEGA närimispulgad koertele

Allikas: yarrah.com

Shopping Cart