KOERATOIT

koeratoit


YARRAH koeratoidud on 100% orgaanilist päritolu. Hollandis on seda lemmikloomatoitu toodetud juba 1992. aastast ning teadaolevalt on see esimene ja kõige keskkonnasõbralikum koeratoit.

YARRAH orgaanilised koeratoidud on sobilikud igas vanuses koertele. Valikus on kutsikatoit, koeratoit täiskasvanud koerale, tundliku seedimisega koerale, väikest tõugu koerale, teraviljavaba koeratoit, eaka koera toit ning ka VEGAN kuivtoidud, konservid ja maiused. YARRAH alustas orgaaniliste toitude tootmisega 1992. aastal ning on teadaolevalt esimene selline ettevõte maailmas. Pikk kogemus on aidanud luua parima toidu mitmel eri tasemel:

  • parim koerale – puhas koostis = hea tervis
  • parim loomadele – farmides peetavad loomad elavad pikema ja parema elu
  • parim keskkonnale – taime- ja loomakasvatuses ei kasutata kemikaale ja kunstlike aineid, YARRAH tootepakendid on keskkonnasõbralikud ja säästvad

Miks peaksin oma koera mahetoidule üle viima? 

Viimastel aastatel on kasside ja koerte allergiate arv suurenenud. Võimalik, et seda põhjustavad tavalises kassitoidus sisalduvad herbitsiidide, pestitsiidide ning antibiootikumide ja hormoonide jäägid. Pealegi võib keemiliste värvainete, lõhna- ja maitseainete ning säilitusainete (ulatuslik) kasutamine kassitoidus olla sellega seotud. Mahepõllumajanduses ei kasutata keemilisi pestitsiide. Seetõttu ei sisalda orgaanilised tooted nende jääke ning ei kasutata keemilisi värvaineid, aroome ega muid kunstlikke lisaaineid. Tooted on puhtad ja looduslikud. Pealegi on orgaaniline toit loomade heaolu jaoks parem. Meie kasutatav liha pärineb loomadelt, kellel on olnud hea elu. Nad on sama tervislikud ja orgaaniliselt söödetud kui teie enda kass või koer. Teisisõnu, see on Teie loomale parem ja kõigile loomadele parem!

PANE KÄPP ORGAANILISELE! Vali YARRAH koeratoit!

orgaaniline koeratoit ja kassitoit Loe Euroopa Liidu mahepõllumajanduse kohta!
RSS
Follow by Email
Instagram